APT200GN60B2G
MicrosemiMicrosemi
APT200GN60B2G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT200GN60B2G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT 600V 283A 682W TO247
Arkusze danych: 1.APT200GN60B2G.pdf2.APT200GN60B2G.pdf
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT200GN60B2G
Part Number APT200GN60B2G Producent Microsemi
Opis IGBT 600V 283A 682W TO247 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5659 pcs Arkusz danych 1.APT200GN60B2G.pdf2.APT200GN60B2G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 600V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 1.85V @ 15V, 200A
Stan testu 400V, 200A, 1 Ohm, 15V Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C 50ns/560ns
Przełączanie Energy 13mJ (on), 11mJ (off) Seria -
Moc - Max 682W Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 Inne nazwy APT200GN60B2GMI
APT200GN60B2GMI-ND
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Standard
Rodzaj IGBT Trench Field Stop brama Charge 1180nC
szczegółowy opis IGBT Trench Field Stop 600V 283A 682W Through Hole Obecny - Collector impulsowe (ICM) 600A
Obecny - Collector (Ic) (maks) 283A