APT15D60KG
MicrosemiMicrosemi
APT15D60KG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT15D60KG
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE GEN PURP 600V 15A TO220
Arkusze danych: 1.APT15D60KG.pdf2.APT15D60KG.pdf
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT15D60KG
Part Number APT15D60KG Producent Microsemi
Opis DIODE GEN PURP 600V 15A TO220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70241 pcs Arkusz danych 1.APT15D60KG.pdf2.APT15D60KG.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.8V @ 15A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 600V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220 [K] Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 80ns
Opakowania Tube Package / Case TO-220-2
Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 175°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 28 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Standard
szczegółowy opis Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220 [K] Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 250µA @ 600V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 15A Pojemność @ VR F -