APT100GN120B2G
MicrosemiMicrosemi
APT100GN120B2G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT100GN120B2G
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu IGBT 1200V 245A 960W TMAX
Arkusze danych: 1.APT100GN120B2G.pdf2.APT100GN120B2G.pdf
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT100GN120B2G
Part Number APT100GN120B2G Producent Microsemi
Opis IGBT 1200V 245A 960W TMAX Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4427 pcs Arkusz danych 1.APT100GN120B2G.pdf2.APT100GN120B2G.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ VGE, IC 2.1V @ 15V, 100A
Stan testu 800V, 100A, 1 Ohm, 15V Td (wł. / Wył.) @ 25 ° C 50ns/615ns
Przełączanie Energy 11mJ (on), 9.5mJ (off) Seria -
Moc - Max 960W Opakowania Tube
Package / Case TO-247-3 Variant Inne nazwy APT100GN120B2GMI
APT100GN120B2GMI-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Standard
Rodzaj IGBT Trench Field Stop brama Charge 540nC
szczegółowy opis IGBT Trench Field Stop 1200V 245A 960W Through Hole Obecny - Collector impulsowe (ICM) 300A
Obecny - Collector (Ic) (maks) 245A