5KP58CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5KP58CE3/TR13
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 58V 103V P600
Arkusze danych: 5KP58CE3/TR13.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5KP58CE3/TR13
Part Number 5KP58CE3/TR13 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 103V P600 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58792 pcs Arkusz danych 5KP58CE3/TR13.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 58V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 103V
Napięcie - podziały (min) 64.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet P600 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case P600, Axial
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 48.5A Pojemność @ Częstotliwość -