1N5952APE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5952APE3/TR8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1N5952APE3/TR8
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE ZENER 130V 1.5W DO204AL
Arkusze danych: 1N5952APE3/TR8.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 1N5952APE3/TR8
Part Number 1N5952APE3/TR8 Producent Microsemi
Opis DIODE ZENER 130V 1.5W DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4988 pcs Arkusz danych 1N5952APE3/TR8.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 130V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.2V @ 200mA
Tolerancja ±10% Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41)
Seria - Moc - Max 1.5W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Impedancja (Max) (Zzt) 450 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 130V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1µA @ 98.8V Podstawowy numer części 1N5952
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1N5952BP/TR8
1N5952BP/TR8
Producenci: Microsemi
Opis: DIODE ZENER 130V 1.5W DO204AL
Na stanie: 5403 pcs
Pobieranie: 1N5952BP/TR8.pdf
RFQ
1N5952A
1N5952A
Producenci: Microsemi
Opis: ZENER DIODE
Na stanie: 27877 pcs
Pobieranie: 1N5952A.pdf
RFQ
1N5952A G
1N5952A G
Opis: DIODE ZENER 130V 1.25W DO204AL