1N5228BE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1N5228BE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu ZENER DIODES
Arkusze danych: 1N5228BE3.pdf
Status RoHs Zgodny z RoHS
463 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1N5228BE3
Part Number 1N5228BE3 Producent Microsemi
Opis ZENER DIODES Stan ołowiu / status RoHS Zgodny z RoHS
dostępna ilość 51106 pcs Arkusz danych 1N5228BE3.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 3.9V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.5V @ 200mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet DO-35 (DO-204AH)
Seria - Status RoHS RoHS Compliant
Moc - Max 500mW Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Inne nazwy 1N5228BE3MS temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Rodzaj mocowania Through Hole Impedancja (Max) (Zzt) 23 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 3.9V 500mW ±5% Through Hole DO-35 (DO-204AH) Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 1V