PC28F512P33BF0
Micron TechnologyMicron Technology
PC28F512P33BF0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PC28F512P33BF0
Producent / marka: Micron Technology
Opis produktu IC FLASH 512M PARALLEL 64EASYBGA
Arkusze danych: PC28F512P33BF0.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PC28F512P33BF0
Part Number PC28F512P33BF0 Producent Micron Technology
Opis IC FLASH 512M PARALLEL 64EASYBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4826 pcs Arkusz danych PC28F512P33BF0.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 95ns Napięcie - Dostawa 2.3 V ~ 3.6 V
Technologia FLASH - NOR Dostawca urządzeń Pakiet 64-EasyBGA (8x10)
Seria Axcell™ Opakowania Tray
Package / Case 64-TBGA Inne nazwy 902580
902580-ND
PC28F512P33BF Q LB0
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Typ pamięci Non-Volatile
Rozmiar pamięci 512Mb (32M x 16) Interfejs pamięci Parallel
Format pamięci FLASH Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis FLASH - NOR Memory IC 512Mb (32M x 16) Parallel 52MHz 95ns 64-EasyBGA (8x10) Częstotliwość zegara 52MHz