MXSMBJ150AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ150AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBJ150AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Arkusze danych: MXSMBJ150AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBJ150AE3
Part Number MXSMBJ150AE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3960 pcs Arkusz danych MXSMBJ150AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 167V
Napięcie - podziały (min) 150V Napięcie - Podział SMBJ (DO-214AA)
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 600W Moc - Peak Pulse 2.5A
Polaryzacja DO-214AA, SMB Inne nazwy 1086-14030
1086-14030-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXSMBJ150AE3
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 243V