APT15D40KG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT15D40KG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT15D40KG
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE GEN PURP 400V 15A TO220-2
Arkusze danych: APT15D40KG.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje APT15D40KG
Part Number APT15D40KG Producent Microsemi Corporation
Opis DIODE GEN PURP 400V 15A TO220-2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4553 pcs Arkusz danych APT15D40KG.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 15A
Napięcie - Podział TO-220-2 Seria -
Stan RoHS Tube Odwrócona Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F - Polaryzacja TO-220-2
Temperatura pracy - złącze 35ns Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta APT15D40KG
Rozszerzony opis Diode Standard 400V 15A Through Hole TO-220-2 Diode Configuration 150µA @ 400V
Opis DIODE GEN PURP 400V 15A TO220-2 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.5V @ 15A
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 400V Pojemność @ VR F -55°C ~ 175°C