TBS22J-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
TBS22J-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TBS22J-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu BRIDGE RECT 2.2A 600V TBS
Arkusze danych: TBS22J-TP.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TBS22J-TP
Part Number TBS22J-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis BRIDGE RECT 2.2A 600V TBS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 842195 pcs Arkusz danych TBS22J-TP.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) 600V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.1V @ 2A
Technologia Standard Dostawca urządzeń Pakiet 4-TBS
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, Flat Leads Inne nazwy TBS22J-TPMSTR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Single Phase
szczegółowy opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 600V Surface Mount 4-TBS Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 5µA @ 600V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 2.2A