SMLJ24CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMLJ24CA-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Arkusze danych: SMLJ24CA-TP.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMLJ24CA-TP
Part Number SMLJ24CA-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 138947 pcs Arkusz danych SMLJ24CA-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 24V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 38.9V
Napięcie - podziały (min) 26.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 77.2A Pojemność @ Częstotliwość -