SMLJ18CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMLJ18CA-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMLJ18CA-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Arkusze danych: SMLJ18CA-TP.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMLJ18CA-TP
Part Number SMLJ18CA-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 126697 pcs Arkusz danych SMLJ18CA-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 18V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 29.2V
Napięcie - podziały (min) 20V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy SMLJ18CA-TPMSTR
SMLJ18CATP
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 102.8A Pojemność @ Częstotliwość -