SMLJ17CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMLJ17CA-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMLJ17CA-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Arkusze danych: SMLJ17CA-TP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMLJ17CA-TP
Part Number SMLJ17CA-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103556 pcs Arkusz danych SMLJ17CA-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 17V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 27.6V
Napięcie - podziały (min) 18.9V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy SMLJ17CA-TPMSCT temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 106.6A Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe 1 Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SMLJ17A-TP
SMLJ17A-TP
Producenci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Na stanie: 141316 pcs
Pobieranie: SMLJ17A-TP.pdf
RFQ
SMLJ17CA-Q
SMLJ17CA-Q
Producenci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 17V 27.6V SMC