SMD1200PL-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMD1200PL-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMD1200PL-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 200V 1A SOD123FL
Arkusze danych: SMD1200PL-TP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMD1200PL-TP
Part Number SMD1200PL-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 1A SOD123FL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 584673 pcs Arkusz danych SMD1200PL-TP.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 950mV @ 1A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 200V
Dostawca urządzeń Pakiet SOD-123FL Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case SOD-123F Inne nazwy SMD1200PL-TPMSCT
Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 200V 1A Surface Mount SOD-123FL Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500µA @ 200V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 1A Pojemność @ VR F 30pF @ 4V, 1MHz