SMBJ20CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMBJ20CA-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMBJ20CA-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA
Arkusze danych: SMBJ20CA-TP.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMBJ20CA-TP
Part Number SMBJ20CA-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 768164 pcs Arkusz danych SMBJ20CA-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 20V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 32.4V
Napięcie - podziały (min) 22.2V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AA (SMB) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy SMBJ20CA-TPMSTR
SMBJ20CATP
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 18.5A Pojemność @ Częstotliwość -