SMBJ150CA-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SMBJ150CA-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMBJ150CA-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 150VWM 243VC SMB
Arkusze danych: SMBJ150CA-TP.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMBJ150CA-TP
Part Number SMBJ150CA-TP Producent Micro Commercial Co
Opis TVS DIODE 150VWM 243VC SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 807997 pcs Arkusz danych SMBJ150CA-TP.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 167V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 150V Napięcie - Podział DO-214AA (SMB)
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 600W Moc - Peak Pulse 2.5A
Polaryzacja DO-214AA, SMB Inne nazwy SMBJ150CA-TPMSTR
SMBJ150CATP
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Numer części producenta SMBJ150CA-TP Opis TVS DIODE 150VWM 243VC SMB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 243V Pojemność @ Częstotliwość -