SLD36CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SLD36CA-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SLD36CA-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 36V 58.1V R-6
Arkusze danych: SLD36CA-TP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SLD36CA-TP
Part Number SLD36CA-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 36V 58.1V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60089 pcs Arkusz danych SLD36CA-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 36V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 58.1V
Napięcie - podziały (min) 40V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet R-6 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 6000W (6kW)
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case R6, Axial
Inne nazwy SLD36CA-TPMSCT temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 103A Pojemność @ Częstotliwość -