SLD33A-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SLD33A-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SLD33A-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 33VWM 55.3VC
Arkusze danych: SLD33A-TP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SLD33A-TP
Part Number SLD33A-TP Producent Micro Commercial Co
Opis TVS DIODE 33VWM 55.3VC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61282 pcs Arkusz danych SLD33A-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 36.7V
Napięcie - podziały (min) 33V Napięcie - Podział R-6
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Digi-Reel® Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 6000W (6kW) Moc - Peak Pulse 112A
Polaryzacja R6, Axial Inne nazwy SLD33A-TPMSDKR
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Numer części producenta SLD33A-TP Opis TVS DIODE 33VWM 55.3VC
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 53.3V Pojemność @ Częstotliwość -