RM1500E-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
Micro Commercial Co
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RM1500E-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA SAME
Arkusze danych: RM1500E-TP.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RM1500E-TP
Part Number RM1500E-TP Producent Micro Commercial Co
Opis DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA SAME Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5898 pcs Arkusz danych RM1500E-TP.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 500mA
Napięcie - Podział DO-214AC (SMAE) Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Odwrócona Recovery Time (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F 30pF @ 4V, 1MHz Polaryzacja DO-214AC, SMA
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RM1500E-TP Rozszerzony opis Diode Standard 1500V (1.5kV) 500mA Surface Mount DO-214AC (SMAE)
Diode Configuration 5µA @ 1500V Opis DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA SAME
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 2V @ 500mA Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 1500V (1.5kV)
Pojemność @ VR F -55°C ~ 150°C