MBRB10100-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MBRB10100-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MBRB10100-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
Arkusze danych: MBRB10100-TP.pdf
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MBRB10100-TP
Part Number MBRB10100-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 186012 pcs Arkusz danych MBRB10100-TP.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 850mV @ 10A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet D²PAK Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Inne nazwy MBRB10100-TPMSTR
Temperatura pracy - złącze -65°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 100V 10A Surface Mount D²PAK Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 10A Pojemność @ VR F -