BZX84C39-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BZX84C39-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZX84C39-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu DIODE ZENER 39V 350MW SOT23
Arkusze danych: BZX84C39-TP.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZX84C39-TP
Part Number BZX84C39-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE ZENER 39V 350MW SOT23 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3181976 pcs Arkusz danych BZX84C39-TP.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 39V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23
Seria - Moc - Max 350mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Inne nazwy BZX84C39-TPMSTR
BZX84C39TP
temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 130 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 39V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 27.3V Podstawowy numer części BZX84C39