BAS70DW-05-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS70DW-05-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BAS70DW-05-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Arkusze danych: BAS70DW-05-TP.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BAS70DW-05-TP
Part Number BAS70DW-05-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 507378 pcs Arkusz danych BAS70DW-05-TP.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 15mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 70V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-363 Prędkość Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 5ns
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Inne nazwy BAS70DW-05-TPTR Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Schottky Diode Configuration 2 Pair Common Cathode
szczegółowy opis Diode Array 2 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 50V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 70mA (DC) Podstawowy numer części BAS70DW-05