BAS40-04-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BAS40-04-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23
Arkusze danych: BAS40-04-TP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BAS40-04-TP
Part Number BAS40-04-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1281198 pcs Arkusz danych BAS40-04-TP.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 40mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 40V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23 Prędkość Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 5ns
Opakowania Original-Reel® Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Inne nazwy BAS40-04TPMSDKR Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Schottky Diode Configuration 1 Pair Series Connection
szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 200nA @ 30V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 200mA (DC) Podstawowy numer części BAS40-04