5KP48CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
5KP48CA-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5KP48CA-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 48V 77.4V R-6
Arkusze danych: 5KP48CA-TP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5KP48CA-TP
Part Number 5KP48CA-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 48V 77.4V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55001 pcs Arkusz danych 5KP48CA-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 48V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 77.4V
Napięcie - podziały (min) 53.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet R-6 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case R6, Axial
Inne nazwy 5KP48CA-TPCT temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) -
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Podstawowy numer części 5KP Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
5KP5.0
5KP5.0
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 5V 9.66V P600