5KP40CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
5KP40CA-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5KP40CA-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 40V 64.5V R-6
Arkusze danych: 5KP40CA-TP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5KP40CA-TP
Part Number 5KP40CA-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 40V 64.5V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 89995 pcs Arkusz danych 5KP40CA-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 40V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 64.5V
Napięcie - podziały (min) 44.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet R-6 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case R6, Axial
Inne nazwy 5KP40CA-TPMSTR temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)