5KP210A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
5KP210A-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5KP210A-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 210V 349.5V R-6
Arkusze danych: 5KP210A-TP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5KP210A-TP
Part Number 5KP210A-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 210V 349.5V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47972 pcs Arkusz danych 5KP210A-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 210V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 349.5V
Napięcie - podziały (min) 233V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet R-6
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case R6, Axial Inne nazwy 5KP210A-TPCT
5KP210A-TPCT-ND
5KP210A-TPMSCT
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) -
Pojemność @ Częstotliwość - Podstawowy numer części 5KP
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
5KP210CA-HR
5KP210CA-HR
Producenci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 210VWM 349.5VC AXIAL
Na stanie: 6836 pcs
Pobieranie: 5KP210CA-HR.pdf
RFQ
5KP210A
5KP210A
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 210V 349.5V P600
Na stanie: 43840 pcs
Pobieranie: 5KP210A.pdf
RFQ
5KP210C-B
5KP210C-B
Opis: TVS DIODE 210V 366.98V P600
Pobieranie: 5KP210C-B.pdf
5KP210CA-B
5KP210CA-B
Pobieranie: 5KP210CA-B.pdf
5KP210
5KP210