5KP180A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
5KP180A-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5KP180A-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 180V 292V R-6
Arkusze danych: 5KP180A-TP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5KP180A-TP
Part Number 5KP180A-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 180V 292V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61358 pcs Arkusz danych 5KP180A-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 180V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 292V
Napięcie - podziały (min) 200V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet R-6
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case R6, Axial Inne nazwy 5KP180A-TPTR
5KP180ATP
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole