30KP90A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
30KP90A-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 30KP90A-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 90V 146.4V R-6
Arkusze danych: 30KP90A-TP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 30KP90A-TP
Part Number 30KP90A-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 90V 146.4V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12232 pcs Arkusz danych 30KP90A-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 90V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 146.4V
Napięcie - podziały (min) 100.5V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet R-6
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case R6, Axial Inne nazwy 30KP90A-TPMSTR
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole