30KP42A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
30KP42A-TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 30KP42A-TP
Producent / marka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis produktu TVS DIODE 42V 72V R-6
Arkusze danych: 30KP42A-TP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 30KP42A-TP
Part Number 30KP42A-TP Producent Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 42V 72V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9732 pcs Arkusz danych 30KP42A-TP.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 42V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 72V
Napięcie - podziały (min) 46.9V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet R-6
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case R6, Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)