TC1301A-ADAVUATR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1301A-ADAVUATR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TC1301A-ADAVUATR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LIN 3.3V/3V/2.63V 8MSOP
Arkusze danych: 1.TC1301A-ADAVUATR.pdf2.TC1301A-ADAVUATR.pdf3.TC1301A-ADAVUATR.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TC1301A-ADAVUATR
Part Number TC1301A-ADAVUATR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 3.3V/3V/2.63V 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Spadek napięcia (Max) 0.18V @ 300mA, 0.25V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V, 3V, 2.63V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 58dB (100Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 2
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 3V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-MSOP
Current - Spoczynkowy (Iq) 180µA Obecny - Wyjście 300mA, 150mA