SY10EP33VZI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SY10EP33VZI Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SY10EP33VZI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC
Arkusze danych: SY10EP33VZI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
380 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SY10EP33VZI
Part Number SY10EP33VZI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 27651 pcs Arkusz danych SY10EP33VZI.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V ~ 5V Typ wyzwalania Positive, Negative
wyczucie czasu - Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC
Seria 10EP Nastawić Asynchronous
Opakowania Tube Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość elementów 1
Ilość bitów na element 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Divide-by-4
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Kierunek -
szczegółowy opis Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-SOIC hrabia Rate 4GHz