MX575ABC50M0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX575ABC50M0000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX575ABC50M0000
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Arkusze danych: MX575ABC50M0000.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MX575ABC50M0000
Part Number MX575ABC50M0000 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 56622 pcs Arkusz danych MX575ABC50M0000.pdf
Napięcie - Dostawa 2.375 V ~ 3.63 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria MX55
oceny - Opakowania Tube
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVCMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.055" (1.40mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 50MHz
szczegółowy opis 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 95mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) - Rezonator bazowy Crystal
Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MX575ABC50M0000-TR
MX575ABC50M0000-TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS SMD