MX573NBA622M080-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573NBA622M080-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX573NBA622M080-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSCILLATOR SMD
Arkusze danych: MX573NBA622M080-TR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MX573NBA622M080-TR
Part Number MX573NBA622M080-TR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSCILLATOR SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4837 pcs Arkusz danych MX573NBA622M080-TR.pdf
Napięcie - Dostawa 2.375 V ~ 3.63 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria MX57
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.055" (1.40mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 622.08MHz
szczegółowy opis 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 120mA