MICRF211-433-EV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MICRF211-433-EV Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MICRF211-433-EV
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu EVAL BOARD 433MHZ RCVR MICRF211
Arkusze danych: MICRF211-433-EV.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MICRF211-433-EV
Part Number MICRF211-433-EV Producent Micrel / Microchip Technology
Opis EVAL BOARD 433MHZ RCVR MICRF211 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3370 pcs Arkusz danych MICRF211-433-EV.pdf
Rodzaj Receiver dostarczane treści Board(s)
Seria QwikRadio® Inne nazwy 576-4573
MICRF211-433 EV
Częstotliwość 380MHz ~ 450MHz Do użytku z / Podobne produkty MICRF211