MIC5319-2.7BD5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5319-2.7BD5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5319-2.7BD5
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LIN 2.7V 500MA TSOT23-5
Arkusze danych: MIC5319-2.7BD5.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
589 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5319-2.7BD5
Part Number MIC5319-2.7BD5 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 2.7V 500MA TSOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 57891 pcs Arkusz danych MIC5319-2.7BD5.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.4V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.7V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet TSOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Bulk
Package / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA TSOT-23-5
Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA Obecny - Wyjście 500mA