MIC5282-3.3YMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5282-3.3YMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP
Arkusze danych: MIC5282-3.3YMM.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5282-3.3YMM
Part Number MIC5282-3.3YMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139194 pcs Arkusz danych MIC5282-3.3YMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 3V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 120V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 90dB ~ 65dB (40kHz ~ 1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 1611-MIC5282-3.3YMM temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-MSOP
Current - Spoczynkowy (Iq) 11µA Obecny - Wyjście 50mA