MIC5281-3.3YMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5281-3.3YMM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5281-3.3YMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 25MA 8MSOP
Arkusze danych: MIC5281-3.3YMM.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5281-3.3YMM
Part Number MIC5281-3.3YMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 25MA 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67369 pcs Arkusz danych MIC5281-3.3YMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 3V @ 25mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 120V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 90dB (20kHz ~ 2MHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-3917-5
MIC528133YMM
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 25mA 8-MSOP
Current - Spoczynkowy (Iq) 11µA Obecny - Wyjście 25mA
Funkcje sterowania - Podstawowy numer części MIC5281
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC5281-3.3YMME-TR
MIC5281-3.3YMME-TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 25MA 8MSOP
Na stanie: 86758 pcs
Pobieranie: MIC5281-3.3YMME-TR.pdf
RFQ
MIC5280YME-TR
MIC5280YME-TR
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 25MA 8SOIC
Na stanie: 90410 pcs
Pobieranie: MIC5280YME-TR.pdf
RFQ
MIC5271-5.0YM5-TR
MIC5271-5.0YM5-TR
Opis: IC REG LINEAR -5V 100MA SOT23-5
Pobieranie: MIC5271-5.0YM5-TR.pdf
MIC5281-3.3YMME
MIC5281-3.3YMME
Producenci: Microchip Technology
Opis: IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP
Pobieranie: MIC5281-3.3YMME.pdf
MIC5281-5.0YMM
MIC5281-5.0YMM
Opis: IC REG LINEAR 5V 25MA 8MSOP
Pobieranie: MIC5281-5.0YMM.pdf
MIC5281-3.3YMM-TR
MIC5281-3.3YMM-TR