MIC5259-1.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5259-1.8YML-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5259-1.8YML-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6MLF
Arkusze danych: MIC5259-1.8YML-TR.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5259-1.8YML-TR
Part Number MIC5259-1.8YML-TR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6MLF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 87092 pcs Arkusz danych MIC5259-1.8YML-TR.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 300mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 6-MLF® (2x2) Seria -
Package / Case 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 65dB ~ 53dB (10Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-2829-2
MIC5259-1.8YML TR
MIC5259-1.8YML TR-ND
MIC5259-1.8YMLTR
MIC5259-1.8YMLTR-ND
MIC525918YMLTR
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 6-MLF® (2x2)
Obecny - Dostawa (Max) 250µA Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA
Obecny - Wyjście 300mA Funkcje sterowania Enable