MIC5253-2.9BC5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5253-2.9BC5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5253-2.9BC5
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.9V 100MA SC70-5
Arkusze danych: MIC5253-2.9BC5.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1725 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5253-2.9BC5
Part Number MIC5253-2.9BC5 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.9V 100MA SC70-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 141392 pcs Arkusz danych MIC5253-2.9BC5.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.3V @ 100mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.9V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet SC-70-5 Seria Teeny™
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Opakowania Bulk
Package / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 100mA SC-70-5
Obecny - Dostawa (Max) 150µA Current - Spoczynkowy (Iq) 100µA
Obecny - Wyjście 100mA Funkcje sterowania Enable