MIC5245-3.3BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5245-3.3BMM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5245-3.3BMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MSOP
Arkusze danych: MIC5245-3.3BMM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5245-3.3BMM
Part Number MIC5245-3.3BMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 117601 pcs Arkusz danych MIC5245-3.3BMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.25V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-MSOP
Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA Obecny - Wyjście 150mA