MIC5233-3.3YS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5233-3.3YS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5233-3.3YS
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223
Arkusze danych: MIC5233-3.3YS.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5233-3.3YS
Part Number MIC5233-3.3YS Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 99252 pcs Arkusz danych MIC5233-3.3YS.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.45V @ 100mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-4075
MIC523333YS
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-223
Obecny - Dostawa (Max) 2mA Current - Spoczynkowy (Iq) 30µA
Obecny - Wyjście 100mA Funkcje sterowania -