MIC5219-2.5BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5219-2.5BMM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5219-2.5BMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8MSOP
Arkusze danych: MIC5219-2.5BMM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
900 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5219-2.5BMM
Part Number MIC5219-2.5BMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 62009 pcs Arkusz danych MIC5219-2.5BMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.6V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 12V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-MSOP
Current - Spoczynkowy (Iq) 8µA Obecny - Wyjście 500mA