MIC5216-3.2YMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5216-3.2YMM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5216-3.2YMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.2V 500MA 8MSOP
Arkusze danych: MIC5216-3.2YMM.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5216-3.2YMM
Part Number MIC5216-3.2YMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.2V 500MA 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4954 pcs Arkusz danych MIC5216-3.2YMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.6V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 12V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 500mA 8-MSOP
Obecny - Dostawa (Max) 8µA Current - Spoczynkowy (Iq) 3µA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania Enable