MIC5210-3.3YMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5210-3.3YMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8MSOP
Arkusze danych: MIC5210-3.3YMM.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5210-3.3YMM
Part Number MIC5210-3.3YMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 113904 pcs Arkusz danych MIC5210-3.3YMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 150mA, 0.35V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V, 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (100Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 1611-MIC5210-3.3YMM temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V 150mA, 150mA 8-MSOP
Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA
Obecny - Wyjście 150mA, 150mA Funkcje sterowania Enable