MIC5207-3.3BZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5207-3.3BZ
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 180MA TO92-3
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5207-3.3BZ
Part Number MIC5207-3.3BZ Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 180MA TO92-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 87231 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.4V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-92-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 180mA TO-92-3
Obecny - Dostawa (Max) 3µA Current - Spoczynkowy (Iq) 170µA
Obecny - Wyjście 180mA Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części MIC5207
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC5207-3.3BZ-TR
MIC5207-3.3BZ-TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 180MA TO92-3