MIC5206-3.6BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5206-3.6BMM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC5206-3.6BMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP
Arkusze danych: MIC5206-3.6BMM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC5206-3.6BMM
Part Number MIC5206-3.6BMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 73242 pcs Arkusz danych MIC5206-3.6BMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.6V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA 8-MSOP
Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable, Error Flag
Podstawowy numer części MIC5206
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC5206-3.3YM5-TR
MIC5206-3.3YM5-TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Na stanie: 92228 pcs
Pobieranie: MIC5206-3.3YM5-TR.pdf
RFQ
MIC5206-3.6BMM-TR
MIC5206-3.6BMM-TR
Opis: IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP