MIC49150-0.9BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49150-0.9BMM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC49150-0.9BMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 8MSOP
Arkusze danych: MIC49150-0.9BMM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC49150-0.9BMM
Part Number MIC49150-0.9BMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 28477 pcs Arkusz danych MIC49150-0.9BMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 0.9V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 1.5A 8-MSOP
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części MIC49150
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC4833YML-TR
MIC4833YML-TR
Producenci: Microchip Technology
Opis: IC DVR EL LOW NOISE 12-MLF
Na stanie: 5486 pcs
Pobieranie: MIC4833YML-TR.pdf
RFQ
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC DVR DUAL FIXED EL FREQ 10-MLF
Na stanie: 87119 pcs
Pobieranie: MIC4834YML-TR.pdf
RFQ
MIC49150-0.9BMM-TR
MIC49150-0.9BMM-TR
Opis: IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 8MSOP
Pobieranie: MIC49150-0.9BMM-TR.pdf
MIC49150-0.9BR
MIC49150-0.9BR
Opis: IC REG LINEAR 0.9V 1.5A SPAK-5