MIC4101BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4101BM-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC4101BM-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC
Arkusze danych: MIC4101BM-TR.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC4101BM-TR
Part Number MIC4101BM-TR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC DRIVER MOSFET 100V TTL 8-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 42930 pcs Arkusz danych MIC4101BM-TR.pdf
Napięcie - Dostawa 9 V ~ 16 V Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC
Seria - Czas narastania / spadku (typ) 400ns, 400ns
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Inne nazwy MIC4101BM TR
MIC4101BM TR-ND
MIC4101BMTR
MIC4101BMTR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Częstotliwość wejściowa 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Napięcie logiczne - VIL, VIH 0.8V, 2.2V
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ wejścia Non-Inverting
Wysoka strona napięcie - Max (Bootstrap) 118V Typ bramy N-Channel MOSFET
Konfiguracja napędzana Half-Bridge szczegółowy opis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC
Prąd - szczytowe wyjście (źródło, zlewozmywak) 2A, 2A Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max) Independent