MIC39500-1.8WT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39500-1.8WT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC39500-1.8WT
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 1.8V 5A TO220-3
Arkusze danych: MIC39500-1.8WT.pdf
150 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC39500-1.8WT
Part Number MIC39500-1.8WT Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 5A TO220-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23424 pcs Arkusz danych MIC39500-1.8WT.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.575V @ 5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 5A TO-220-3 Obecny - Wyjście 5A
Funkcje sterowania - Podstawowy numer części MIC39500-1.8
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC39500-2.5WT
MIC39500-2.5WT
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 5A TO220-3
Na stanie: 40175 pcs
Pobieranie: MIC39500-2.5WT.pdf
RFQ
MIC39500-2.5BU
MIC39500-2.5BU
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263-3