MIC39151-2.5BU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39151-2.5BU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC39151-2.5BU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Arkusze danych: MIC39151-2.5BU.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC39151-2.5BU
Part Number MIC39151-2.5BU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 37406 pcs Arkusz danych MIC39151-2.5BU.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-263-5
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części MIC39151-2.5
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC39151-1.8WU
MIC39151-1.8WU
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
Na stanie: 41249 pcs
Pobieranie: MIC39151-1.8WU.pdf
RFQ
MIC39151-2.5BU TR
MIC39151-2.5BU TR
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5